NENE HATUN SARAYI 15.Ekim.2018

 

Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi içerisinde yer alan ‘Nene Hatun Sarayı’ 2013 yılından bu yana Esenler halkına kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.

‘Yeni Esenler Vizyonu’nu sürdüren Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik GÖKSU, Esenler’e yeni bir kültür merkezi daha kazandırmıştır. Esenler Belediyesi iştiraki ESKON A.Ş. ile birlikte ‘özel günleriniz için huzurlu ve seçkin bir mekân’ anlayışıyla yola çıkan Nene Hatun Sarayı, kaliteli hizmeti ve güçlü kadrosuyla Esenler halkına 5 yıldır mutlu günlerinde hizmet vermektedir. Düğün, nişan, sünnet, kına gecesi, dernek geceleri ve tüm organizasyonlarınız için; İstanbul’un merkezi Esenler’de sevgiyi ve güzelliği dostlarınızla paylaşabileceğiniz huzurlu ve seçkin bir mekân sunuyor.

Nene Hatun Sarayı’nda eğlence konsepti ile 500 kişiye kadar misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz ferah bir ortam olan kültür merkezimize başta Esenler halkı olmak üzere tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz.

Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nin en önemli özelliklerinden birisi de otopark sıkıntısının bulunmamasıdır. Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nin altında giriş ile birlikte alta doğru 2 kattan oluşan 500 araç kapasiteli kapalı otoparkı bulunuyor. Ayrıca metroya ve otobüs duraklarına da yürüyüş mesafesindedir.

 

Adres:   Nene Hatun Mahallesi 1. Kemal Hatipoğlu Caddesi 108. Sokak NO: 4 Kat: 3 Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi Esenler/İSTANBUL

Telefon: 0212 611 85 60

 

 

NENE HATUN SARAYI